NA SKRÓTY

18 VI 2017 r. –  XI Niedziela zwykła

0730: Msza św. za śp. Stanisława z intencji córki Zofii z rodziną.

1030:  Msza św. za śp. Alojzego Szaro z intencji córki Jadwigi z USA z racji pogrzebu w Godowej w dniu 10.05.2017 r.

1600: Msza św. za śp. ks. Gorczycę, Helenę i Stanisława, Leszka z intencji Lucyny z rodziną.

 

19 VI 2017 – Poniedziałek

R: Msza św. za śp. Zofię Nowak z intencji Czesławy Górnickiej z rodziną z racji pogrzebu w Godowej w dniu 2.04.2017 r.

= Msza św. za śp. Czesława Matłosza z intencji Pracowników Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z racji pogrzebu w Godowej w dniu 18.08.2015 r., będzie sprawowana w kaplicy „Domu Księży Seniorów Rzeszów – Słocina”.

= Msza św. za śp. Wacława Moskala z intencji Renaty i Jacka Gwiszcz z  racji pogrzebu w Godowej w dniu 5.04.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Szpitala Jana Pawła II w Krośnie.

=Msza św. za śp. Bronisława Krukowskiego z intencji  Marii i Andrzeja Midurów  z racji pogrzebu w Godowej w dniu 1.01.2017  r. będzie sprawowana w kaplicy Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie.

W: Msza św. za śp. Tadeusza Ziobro z intencji syna Jana z rodziną.

 

20 VI 2017 – Wtorek

R: Msza św. za śp. Wacława Moskala z intencji Stanisławy i Zofii Pawłowskich z racji pogrzebu w Godowej w dniu 5.04.2017 r.

= Msza św. za śp. Bronisława Krukowskiego córki Agnieszki z rodziną z racji pogrzebu w Godowej w dniu 1.01.2017 r., będzie sprawowana w kaplicy „Domu Księży Seniorów Rzeszów – Słocina”.

= Msza św. za śp. Grzegorza Midurę z intencji Asi i Mariusza Kuzmów z racji pogrzebu w Godowej w dniu 1.05.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Szpitala Jana Pawła II w Krośnie.

=Msza św. za śp. Tadeusza Zwiercana z intencji Bogusławy Szarek z synem z racji pogrzebu w Godowej w dniu 7.03.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie.

W: Msza św. za śp. Jana Rokoszan z intencji żony z dziećmi. 

 

21 VI 2017 r. – Środa – wsp. św. Alojzego Gonzagi

R: Msza św. za śp. Grzegorza Midurę z intencji rodziny Irzyków z racji pogrzebu w Godowej w dniu 1.05.2017 r.

=Msza św. za śp. Tadeusza Zwiercana z intencji kolegi Tadeusza Wieszczka z racji pogrzebu w Godowej w dniu 7.03.17  r. będzie sprawowana w kaplicy „Domu Księży Seniorów Rzeszów – Słocina”.

= Msza św. za śp. Augustyna Wójcika z intencji Agnieszki Majki i Beaty Stodolak z racji pogrzebu w Godowej w dniu 9.05.2017  r. będzie sprawowana w kaplicy Szpitala Jana Pawła II w Krośnie.

=Msza św. za śp. Czesławę Moskal z intencji Marii Szostak z racji pogrzebu w Godowej w dniu 21.03.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie.

W: Msza św. w 1 rocznicę za śp. Leszka Ziobro z intencji córki Beaty z rodziną.

 

22 VI 2017 r. Czwartek

R: Msza św. za śp. Augustyna Wójcika z intencji Małgorzaty i Ryszarda Ziobro z racji pogrzebu w Godowej w dniu 9.05.2017 r.

=Msza św. za śp. Czesławę Moskal z intencji Zofii i Jana Gazdów z racji pogrzebu w Godowej dniu 21.03.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy „Domu Księży Seniorów Rzeszów – Słocina”.

= Msza św. za śp. Alojzego Szaro z intencji córki Krystyny z rodziną z racji pogrzebu w Godowej w dniu 10.05.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Szpitala Jana Pawła II w Krośnie.

=Msza św. za śp. Bronisławę Wilusz z intencji wnuka Piotra szopę z rodziną z racji pogrzebu w Godowej w dniu 23.03.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie.

W: Msza św. w intencji dziękczynnej, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej z racji 18-tych urodzin

 

23 VI 2017 r.   Piątek  - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

R: Msza św. za śp. Alojzego Szaro z intencji syna Jana z USA z racji pogrzebu w Godowej w dniu 10.05.2017 r.

=Msza św. za śp. Bronisławę Wilusz z intencji kol. Wnuczki Barbary z mężem z racji pogrzebu w Godowej w dniu 23.03.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy „Domu Księży Seniorów Rzeszów – Słocina”.

= Msza św. za śp. Haliny Ziobro z intencji Heleny i Anny Wójcik z racji pogrzebu w Godowej w dniu 8.06.2017  r. będzie sprawowana w kaplicy Szpitala Jana Pawła II w Krośnie.

=Msza św. za śp. Wacława Moskala z intencji Marii Smoleń z rodziną z racji pogrzebu w Godowej w dniu 5.04.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie.

W: Msza św. za śp. Jana Urbanika z intencji córki Renaty Flaga.

 

24 VI 2017 r. – Sobota – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

R: Msza św. za śp. Halinę Ziobro z intencji męża Edwarda z racji pogrzebu w Godowej w dniu 8.06.2017 r.

=Msza św. za śp. Zofię Nowak z intencji Marii i Andrzeja Midura z racji pogrzebu w Godowej w dniu 2.04.2017 r.  będzie sprawowana w kaplicy „Domu Księży Seniorów Rzeszów – Słocina”.

= Msza św. za śp. Czesława Matłosza z intencji Pracowników Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z racji pogrzebu w Godowej 118.08.2015 r., będzie sprawowana w kaplicy Szpitala Jana Pawła II w Krośnie.

=Msza św. za śp. Grzegorza Midurę siostry z rodziną z racji pogrzebu w Godowej w dniu 2.05.2017 r. będzie sprawowana w kaplicy Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie.

W: Msza św. za śp. Jana Fanfarę (w dniu Imienin) z intencji rodziny Kawów.

 

25 VI 2017 r. –  XII Niedziela zwykła

0730: Msza św. za śp. Stanisława z intencji córki Zofii z rodziną.

1030:  Msza św. w intencji Parafian i Rodaków.

1600: Msza św. za śp. ks. Gorczycę, Helenę i Stanisława, Leszka z intencji Lucyny z rodziną.

 

2). Z dniem 1 czerwca w świątyniach odbywają się nabożeństwa ku czci Najświęt­szego Serca Pana Jezusa, które przybliżają nam prawdę o wielkim Miłosierdziu Bożym, które Bóg kieruje do nas.

 

3). Po uroczystości Bożego Ciała przeżywamy tzw. Oktawę Bożego Ciała, gdzie aż do przyszłego czwartku, tj. 22.06.br. będziemy uczestniczyć w procesji Eucharystycznej wokół kościoła i Mszy św. Na Sumie w niedzielę Oktawy Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła, podobnie po południu. Bardzo ser-decznie zapraszamy do udziału wszystkich parafian, a także dzieci: chłopców do dzwonienia i dziewczynki do sypania kwiatów.

 

4). We środę (21.06) wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakon-nika, który urodził się w roku 1568 k/Mantui w Longobardii Pobo-żnie wychowany przez matkę, skłaniał się do życia duchowego. Wstąpił do zakonu Jezuitów w Rzymie. Pielęgnując chorych zaraził się i zmarł w 591 r.

 

5). We środę o godz. 1800 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. W Nowennie przedstawiajmy Panu Bogu przez przyczynę Najświętszej Maryi Panny prośby o szczególne łaski dla nas, naszych rodzin i Ojczyzny.

 

6).  We czwartek (22.06) zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła, błogo-sławieństwo dzieci, Msza św. i poświęcenie ziół i wianków.

 

7). Spowiedź św. przed Uroczystością zakończenia roku szkolnego będzie we środę i czwartek od godz. 17.00. Prosimy Rodziców o zatroszczenie się, by dzieci zakończyły rok szkolny i rozpoczęły czas wakacyjnego odpoczynku w przyjaźni z Chrystusem.

 

8). W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jej treścią jest miłość Chrystusa do rodzaju ludzkiego. Uroczy­stość tę obchodzi się w piątek po oktawie Bożego Ciała.

 

9).  W wtorek (23.06) Dzień Ojca. Pamiętajmy w tym dniu o naszych ojcach, zanosząc prośby do Najwyższego o ich zdrowie i wszelakie łaski, a dla śp. zmarłych naszych ojców prośmy o wieczne zbawienie.

 

 

10). W piątek (23.062017 r.) Msza św. na zakończenie roku szkol-nego w piątek o godz. 08.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli. „Za wszystko dziękujcie Bo-gu...”(Tes 5, 18), zachęca nas św. Paweł Apostoł. Dziękujmy za dary Ducha Świętego w kształtowaniu umysłów i serc.

 

11). W sobotę (24.06) obchodzić będziemy uroczystość Narodze-nia Jana Chrzci­ciela, największego z proroków, który przyszedł na świat jedynie po to, aby przygotować przed Panem drogi.

 

12). Składamy serdeczne podziękowanie za obecność w procesji  Bożego Ciała pocztom sztandarowym: Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej, OSP Godowa Górna i Godowa Dolna oraz Panom Strażakom. Dziękujemy również za przygotowanie ołtarzy przy szkole, kaplicy, w posesji Państwa Wiluszów i przy Remizie OSP Godowa Dolna, a także Policji z Komendy Powiatowej w Strzyżowie za zabezpieczenie bezpieczeństwa w czasie w/w uroczystości.

 

13). Na www.magnus-Godowa dostępna jest strona, gdzie Firma Organowa „Magnus” promuje organy, a także pośrednio kościół w Godowej i zainstalowane w nim organy.

 

14). Zachęcamy do słuchania „Radia Maryja”, „radia Via”, oglądania TV „TRWAM” oraz czytanie prasy katolickiej, a sklepik poleca prasę katolicką” „Źródło”, „Niedziela”, „Dominik”, „Wzrastanie”.

 

 


 


 

Zalecane wejście na stronę Parafii Godowa przez:

Internet-Explorer


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

                                                                   

 

 

 

 

 

 


 


szablony stron